Gisteravond heeft André van der Graaf verrassend het Voorjaarstoernooi gewonnen, door twee koplopers te verslaan.

Robert Kunst stond al een aantal ronden eenzaam aan kop, maar in de negende ronde werd hij verslagen door André van der Graaf. Hierdoor nam Martin de Smit de  leiding.

NrWitZwartResultaat
1André van der GraafRobert Kunst1-0
2Ton HertogsMartin de Smit0-1
3Alexander BruschkeBas van de Putte1-0
4Alexander van 't HoffHenry Groenveld0-1
5Pieter-Jan DemmersPiet Bruys0-1

In de slotronde speelde Martin tegen André, en ook deze partij werd door André gewonnen.

NrWitZwartResultaat
1Martin de SmitAndré van der Graaf0-1
2Robert KunstPieter-Jan Demmers0-1
3Piet BruysAlexander Bruschke½-½
4Henry GroenveldTon Hertogs½-½
5Bas van de PutteAlexander van 't Hoff1-0

Hierdoor eindigt André van der Graaf op de eerste plaats, één punt voor Martin de Smit. Op een gedeelde derde plaats zijn geëindigd Piet Bruys, Bas van de Putte en Henry Groenveld.

De eindstand:

PosNaamScorePartijenWinstRemiseVerliesRatingTPR
1André van der Graaf35,0943217161700
2Martin de Smit34,0851217921790
3Piet Bruys32,0842216891692
4Bas van de Putte32,01035217391663
5Henry Groenveld32,01043316381687
6Robert Kunst31,0942316301668
7Pieter-Jan Demmers28,0832316181677
8Ton Hertogs28,0824217131622
9Alexander Bruschke24,0422016391835
10Robert Huizer20,0812514791502
11Bert Van der Linden16,0210114021335
12René Punt16,0210118441565
13Alexander van 't Hoff12,08008985989

Alle uitslagen van het Voorjaarstoernooi zijn hier terug te vinden.