Doorgaan naar de inhoud

B.S.V. Bergen op Zoom

Website voor en door de Bergen op Zoomse Schaakvereniging

Archief

Categorie: Extern

Vandaag verloren alle 3 de zaterdagteams van BSV hun uitwedstrijd.

BSV 1 verloor in Rotterdam met 1½-6½ van Charlois Europoort 3. BSV 1 staat nu op de laatste plaats (de nummers 5 t/m 10 hebben allemaal 2 matchpunten, maar BSV 1 heeft de minste bordpunten).

Charlois Europoort 32003-Bergen op Zoom 118406½-1½
1Melvin Holwijn1942-Ronny Liekens17041-0
2Lucia Pascual Palomo2080-Edwin van Dongen19851-0
3Albert Kamman1936-Tony Peleman2059½-½
4Valery Maes2093-Semen Minyeyevtsev2084½-½
5Andrzej Pietrow1998-Wim van Dijk19031-0
6Cor de Wit1998-René Punt1805½-½
7Eduard Smits1910-Henry Groenveld16461-0
8Peter Kemner2067-Abdulhamid Hussein15361-0

BSV 2 verloor met 2½-5½ van Dordrecht 2, dit team staat nu op de 5e plaats.

Dordrecht 21811-Bergen op Zoom 217435½-2½
1Sander Vogelesang1927-Oliver de Hert1925½-½
2Marcel Pluymert1904-Peter de Moor1889½-½
3Ton Slagboom1817-Bas van de Putte1738½-½
4Johan van de Griend1740-Peter Kraaijeveld1715½-½
5Kees van 't Hoff1795-Bart van Kasteren1715½-½
6Victor van Blommestein1791-René Paardekam16891-0
7Conchita Dwars1759-Adry Goris-Schouwstra16251-0
8Rick Jelier1752-Piet Bruys16441-0

BSV 3 verloor in Helmond met 2-6 van HSC 3, en staat nu op de laatste plaats, als enige team zonder matchpunten.

HSC Helmond 31553-Bergen op Zoom 313556-2
1Rob Bakels1634-Robert Kunst1659½-½
2Wilfried van de Kimmenade1623-Pieter-Jan Demmers16210-1
3Nico Vissers1570-Laurens Quinten1605½-½
4Marcel Pelgrom1597-Henk van Houten14901-0
5Wesley Prijs-Wesley Hopmans12811-0
6Paul Sanders1494-Alexander van 't Hoff10791-0
7Mario Adriaans1406-Wouter Kunst1-0
8Ton Hageman1547-Dion Winterberg7501-0

Op zaterdag 14 december spelen alle BSV-teams een thuiswedstrijd.

Vanavond speelden BSV A en B tegen elkaar in de tweede ronde van de Avondcompetitie van de NBSB. Dit treffen werd door BSV A met het kleinst mogelijke verschil gewonnen.

BSV B1668-BSV A16051½-2½
Oliver de Hert1925-René Punt1805½-½
Bas van de Putte1738-Rob Hopman-Been1877½-½
Bert van der Linden1405-Alexander van 't Hoff10790-1
Laurens Quinten1605-Robert Kunst1659½-½

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd in de KNSB-competitie.

BSV 1 verloor van Souburg 1.

Bergen op Zoom 12001-Souburg 119882½-5½
1Edwin van Dongen1985-René Tiggelman21980-1
2Marcel van Herck2083-Jeroen Hekhuis20910-1
3Arjon Severijnen2136-Robin Bosters2091½-½
4Semen Minyeyevtsev2084-Henrik Westerweele2000½-½
5Freek Schouten2075-Roeland Alders2011½-½
6Oliver de Hert1925-Corné Boogaard18370-1
7Hans Nunnikhoven1819-Paul van Rooijen18390-1
8Wim van Dijk1903-Rogier van Gemert18341-0

BSV 2 speelde de eerste ronde in klasse 5F, en won van De Oude Toren 1 uit Berkel-Enschot.

Bergen op Zoom 21729-De Oude Toren 116055-3
1Peter de Moor1889-Michael van Ansenwoude18300-1
2René Punt1805-Leo Elias17021-0
3Bas van de Putte1738-Paul Koks1599½-½
4Bart van Kasteren1715-Frans Deckers1602½-½
5Ronny Liekens1704-Aart Budding15780-1
6René Paardekam1689-Egidion Hernando14501-0
7Henry Groenveld1646-Ton van den Akker14751-0
8Piet Bruys1644-Ad Verhagen1-0

BSV 3 verloor in de eerste ronde in klasse 6F van De Raadsheer 2 uit Zundert.

Bergen op Zoom 31412-De Raadsheer 215122½-5½
1Pieter-Jan Demmers1621-Adrie van Opdorp17340-1
2Robert Kunst1659-Luuk van Dongen1600½-½
3Laurens Quinten1605-Willem de Kort1609½-½
4Danny Lindhout1552-Jos van Ginneken16050-1
5Abdulhamid Hussein1536-Jan Vriends15841-0
6Jan Haverhoek1497-René Roks1533½-½
7Alexander van 't Hoff1079-Inge Oostvogels15270-1
8Dion Winterberg750-Jan de Kort9010-1

De afgelopen dagen is de eerste ronde van de Avondcompetitie van de NBSB gespeeld.

Vrijdag kreeg BSV A de schakers van De Stukkenjagers B op bezoek. Alle partijen eindigden in remise.

BSV A1618-De Stukkenjagers B17642-2
René Punt1792-Lex Karstens1850½-½
Rob Hopman-Been1861-Ron de Veen1888½-½
Bas van de Putte1738-Paul Castermans1754½-½
Alexander van 't Hoff1079-Leo van Gelder1562½-½

Een dag eerder speelde BSV B in Zundert tegen De Raadsheer A. Ook dit treffen eindigde in gelijkspel.

De Raadsheer A1746-BSV B18392-2
Niek Oostvogels1919-André van der Graaf1904½-½
John van Dijk1859-Angelique Osinga1907½-½
Jos van Ginneken1605-Oliver de Hert19250-1
Luuk van Dongen1600-Pieter-Jan Demmers16211-0

Gisteravond kwam een viertal schakers van RSG op bezoek, om de eerste ronde in de NBSB-Beker B te spelen. BSV won deze wedstrijd overtuigend, en is dus door naar de volgende ronde. Het A-Bekerteam was deze eerste ronde vrij.

BSV1644-RSG11263-1
1Robert Kunst1659-Pieter de Nijs11791-0
2Henry Groenveld1646-Patrick Heijnen13140-1
3Ton van Vliet1645-Leo Phernambucq1-0
4Adry Goris-Schouwstra1625-Rob Verbeek8841-0

BSV 1 heeft vandaag in de eerste ronde van de zaterdagcompetitie met 5½-2½ gewonnen van het eerste team van Goes, ondanks het ontbreken van een speler aan Bergse zijde. Door deze overwinning staat BSV 1 bovenaan in de poule.

Goes 11986Bergen op Zoom 120002½-5½
Sven Stange2165-Tony Peleman2055½-½
Joey Grochal2304-Edwin van Dongen19880-1
Remco van de Braak1923-geen speler1R-0R
Maxim le Clercq1987-Arjon Severijnen2136½-½
Louis Nieuwenhuijse1956-Peter de Moor1884½-½
Joey van de Braak1854-Freek Schouten20690-1
Rinus Burgerhoff1877-Marcel van Herck20770-1
David de Feijter1819-René Punt17920-1

BSV 2 en 3 speelden vandaag nog niet. Alle teams spelen op 2 november een thuiswedstrijd.

De NBSB heeft de indeling van de Avondcompetitie 2019-2020 bekend gemaakt.

Op verzoek van de NBSB speelt BSV B dit seizoen niet in klasse A2, maar in klasse A1, in de zelfde klasse als BSV A. Het B-team is dus gepromoveerd (maar we hebben geen klok verdiend). We hebben daarvoor wel afgezien van gelijktijdige thuis- en uitwedstrijden voor beide teams.

Ronde 1
do 24-10-2019De Raadsheer A-BSV BZundert
vr 25-10-2019BSV A-De Stukkenjagers BBergen op Zoom
Ronde 2
vr 15-11-2019BSV B-BSV ABergen op Zoom
Ronde 3
ma 2-12-2019RSG A-BSV BRoosendaal
vr 6-12-2019BSV A-De Baronie BBergen op Zoom
Ronde 4
do 23-1-2020De Raadsheer A-BSV AZundert
vr 24-1-2020BSV B-D4 ABergen op Zoom
Ronde 5
wo 12-2-2020De Stukkenjagers B-BSV BTilburg
vr 14-2-2020BSV A-De Rode Lopers ABergen op Zoom
Ronde 6
vr 20-3-2020BSV A-RSG ABergen op Zoom
vr 20-3-2020De Rode Lopers A-BSV BOosterhout
Ronde 7
vr 24-4-2020D4 A-BSV AOosterhout
vr 24-4-2020BSV B-De Baronie BBergen op Zoom

De indeling is ook verwerkt in de BSV-agenda.

De KNSB heeft de indeling voor BSV 2 en 3 gepubliceerd. Voor BSV 1 was deze al bekend; voor de volledigheid hier het hele overzicht. De wedstrijden staan ook in de BSV-agenda (tijden van uitwedstrijden onder voorbehoud)

BSV 1 (klasse 3G)

28 september 2019Goes 1-Bergen op Zoom 1(Goes)
2 november 2019Bergen op Zoom 1-Souburg 1
23 november 2019Charlois Europoort 3-Bergen op Zoom 1(Rotterdam)
14 december 2019Bergen op Zoom 1-De Baronie 1
1 februari 2020Sliedrecht 1-Bergen op Zoom 1(Sliedrecht)
7 maart 2020Bergen op Zoom 1-S. Landau 1
28 maart 2020DSC Delft 3-Bergen op Zoom 1(Delft)
18 april 2020Bergen op Zoom 1-HWP Sas van Gent 3
16 mei 2020De Pion 2-Bergen op Zoom 1(Roosendaal)

BSV 2 (klasse 5F)

2 november 2019Bergen op Zoom 2-De Oude Toren 1
23 november 2019Dordrecht 2-Bergen op Zoom 2(Dordrecht)
14 december 2019Bergen op Zoom 2-Botwinnik 2
1 februari 2020Schaakhuis 2-Bergen op Zoom 2(Den Haag)
7 maart 2020Bergen op Zoom 2-De Kemppion 1
28 maart 2020Erasmus 2-Bergen op Zoom 2(Rotterdam)
18 april 2020Bergen op Zoom 2-Waalwijk 2

BSV 3 (klasse 6F)

2 november 2019Bergen op Zoom 3-De Raadsheer 2
23 november 2019HSC Helmond 2-Bergen op Zoom 3(Helmond)
14 december 2019Bergen op Zoom 3-Nuenen 2
1 februari 2020De Drie Torens 4-Bergen op Zoom 3(Tilburg)
7 maart 2020Bergen op Zoom 3-Dubbelschaak '97 3
28 maart 2020De Baronie 4-Bergen op Zoom 3(Breda)
18 april 2020Bergen op Zoom 3-Son en Breugel 1

Vandaag speelden het eerste en tweede team een uitwedstrijd, het derde team was al uitgespeeld.

BSV 1 won in Oosterhout met 5-3 van D4. Het team is op de achtste plaats geëindigd in een poule van 10.

D41970-Bergen op Zoom20383-5
1Robbert van Vossen1998-Semen Minyeyevtsev20800-1
2Carlo Bloem2058-Arjon Severijnen2149½-½
3Ruud Goverde1855-Tony Peleman20490-1
4Marc Caluwe2029-Edwin van Dongen1953½-½
5Joost Sips1963-Marcel van Herck20580-1
6Dick Kriens1933-Freek Schouten20630-1
7Lucas den Boer1892-Lars van Dort18791-0
8Maykel Smits2030-Erwin Kalle20741-0

BSV 2 speelde in Souburg tegen Souburg 2, en verloor met 2-6. BSV 2 eindigde op de laatste plaats, en is dus gedegradeerd.

Souburg 21724-Bergen op Zoom 217156-2
1Max Toetenel1820-Oliver de Hert1879½-½
2Paul van Rooijen1854-Piet Bruys15711-0
3Roel Schroevers1800-Alexander Bruschke17951-0
4Eric van Driel1739-Bas van de Putte1733½-½
5Carl Schoor1745-Ronny Liekens17391-0
6Martin de Bock1578-René Paardekam1701½-½
7Albert Vermue1672-Adry Goris-Schouwstra15971-0
8Laura Tiggelman1582-Henry Groenveld1704½-½

In het seizoen 2018-2019 heeft BSV helaas alle wedstrijden verloren. Het team is dan ook op de laatste plaats geëindigd.

MPBP12345678
1SVO Oisterwijk 11237x656
2De Baronie 21235x5
3DSC Dongen 1931½2x4
4De Stukkenjagers 5731½34x57
5De Kentering 1630½33x67
6't Paardje 16272x66
7HWP Sas van Gent 4420122x
8Bergen op Zoom 3011½12x

In totaal werden er twee partijen gewonnen, door Piet Bruys en Robert Kunst, en er werden 19 remises behaald.

Persoonlijke resultaten:

SpelerRating1234567Aantal+=-TotaalTPR
Piet Bruys1571½½00½1071331678
Pieter-Jan Demmers15850½½½½½60511686
Robert Kunst1651½½01412121715
Jan Haverhoek148600½½402211403
Ronny Liekens1739½½0302111770
Danny Lindhout1523½0½00502311356
Henk van Houten146800½04013½1404
Bart van Kasteren1715½003012½1694
Laurens Quinten162800½04013½1495
Ton Hertogs16660000400401516
Alexander van 't Hoff10580000400401105
Wesley Hopmans12850000400401385
Abdulhamid Hussein00100101467
Bert van der Linden14050100101163
Zouhair Tahan00100101278
Dion Winterberg7300100101223