Doorgaan naar de inhoud

B.S.V. Bergen op Zoom

Website voor en door de Bergen op Zoomse Schaakvereniging

Archief

Categorie: Zaterdagcompetitie

BSV 1 heeft vanmiddag met gewonnen van koploper S. Landau 1 uit Axel. Door deze overwinning staat BSV 1 nu op plaats 8 van 10 teams.

Bergen op Zoom 11960-S. Landau 119834½-3½
1Hans Nunnikhoven1807-Helmut Froeyman22770-1
2Arjon Severijnen2136-NO1R-0R
3Bas van de Putte1743-Arthur Hugaert21450-1
4Semen Minyeyevtsev2081-Bas van Doren2043½-½
5Edwin van Dongen1960-Dennis van Vliet20650-1
6Tony Peleman2048-Lydia Dubbeldam17471-0
7Freek Schouten2073-Nick Dubbeldam20061-0
8René Punt1835-Hugo Froeyman16001-0

BSV 2 verloor met 3-5 van De Kemppion 1 uit Eersel. Hierdoor staat BSV 2 nu op plaats 6 van 8 teams.

Bergen op Zoom 21725-De Kemppion 117373-5
1Oliver de Hert1892-Walter Smits1951½-½
2Peter de Moor1808-Jeroen van Straten1-0
3Martin de Smit1730-Ronny van den Boomen18250-1
4Ronny Liekens1669-Wim van de Vondevoort17690-1
5Bart van Kasteren1694-Robert Vosters½-½
6Peter Kraaijeveld1716-Wilbert Rombauts16980-1
7Piet Bruys1649-Piet Roos15291-0
8Henry Groenveld1642-Peter Paridaans16510-1

BSV 3 tenslotte verloor met 3½-4½ van het derde team van Dubbelschaak ‘97 uit Boxtel. Dit team staat nu op plaats 7 van 8 teams.

Bergen op Zoom 31482-Dubbelschaak '97 315113½-4½
1Pieter-Jan Demmers1622-Ebe Reitsma16290-1
2Robert Kunst1650-Geert Tiellemans1674½-½
3Abdulhamid Hussein1596-Joey van Haperen15110-1
4Kees de Looff1538-Jaap Gottlieb15600-1
5Jan Haverhoek1508-Reinder de Boer14651-0
6Alexander van 't Hoff1106-Bart Driesten1436½-½
7Wesley Hopmans1351-Hans Bakx14061-0
8Frans Hellemons-Teun van Gestel1410½-½

Vandaag verloren alle BSV-teams hun wedstrijd in de zaterdagcompetitie.

BSV 1 verloor in Sliedrecht met 3-5 van Sliedrecht 1. Helaas was er op het laatste moment een afmelding, waardoor het team met 7 spelers aan de slag moest. Door dit verlies belandt het team op de voorlaatste plaats.

Sliedrecht 11951-Bergen op Zoom 120385-3
1Niels Mijnster2115-Arjon Severijnen21360-1
2William Gijsen1993-1-0 Regl
3Wim Pool2020-Tony Peleman2048½-½
4Arjan van der Leij2054-Freek Schouten20731-0
5Jorik Klein1856-Semen Minyeyevtsev20811-0
6Robert van Rekom1995-Marcel van Herck2077½-½
7Hans Klein1929-Oliver de Hert18921-0
8Martijn Stoker1649-Edwin van Dongen19600-1

BSV 2 mocht op reis naar Den Haag, waar het team met 3½-4½ verloor van Schaakhuis 2. Het team staat nu op de zesde plaats (van 8 teams).

Schaakhuis 21707-Bergen op Zoom 216644½-3½
1Rijnko Baas1874-Danny Lindhout15451-0
2David Jonkman1921-Martin de Smit1730½-½
3Piet Hofstee1657-Bas van de Putte17430-1
4Paul Regeer1812-Peter Kraaijeveld17161-0
5Scot Leite1620-Bart van Kasteren16940-1
6Evert Roeleveld1620-Piet Bruys16491-0
7Fausto Molinari1563-Henry Groenveld16421-0
8Per Fischer1588-Abdulhamid Hussein15960-1

BSV 3 verloor in Tilburg met 3½-4½ van De Drie Torens 4. Ook dit team staat nu op de zesde plaats in een groep van 8 teams.

De Drie Torens 41384-Bergen op Zoom 314874½-3½
1Rowan Nap1906-Pieter-Jan Demmers16221-0
2Cemil Kaya1404-Robert Kunst16500-1
3Peter Paul van der Schoot1497-Laurens Quinten1639½-½
4Mark van der Schoot1299-Fred Kaijser15480-1
5Tom Bastiaansen-Jan Haverhoek15081-0
6Stefan Olree866-Henk van Houten14681-0
7Ernest van Moorsel1697-Wesley Hopmans13511-0
8Roderick Bötticher1017-Alexander van 't Hoff11060-1

BSV 1 heeft jammerlijk verloren van het op papier zwakkere De Baronie 1 uit Breda.

Bergen op Zoom 11951-De Baronie 118703-5
1Marcel van Herck2083-Sebastiaan Dijksman18981-0
2Tony Peleman2059-Willem van der Linden1830½-½
3Arjon Severijnen2136-Carlos Hemmers1922½-½
4Edwin van Dongen1985-Michiel Antonissen19030-1
5Lars van Dort1862-Arno Slagboom1861½-½
6Hans Nunnikhoven1819-Kees Ooms18920-1
7Oliver de Hert1925-Jasper Willeboordse1845½-½
8Martin de Smit1740-Frank de Jong18110-1

Ook BSV 2 verloor, Botwinnik 2 uit Zoetermeer ging met 6 bordpunten aan de haal.

Bergen op Zoom 21716-Botwinnik 217392-6
1Peter de Moor1889-Wilco Kort18630-1
2René Punt1805-Arno van der Lubben18580-1
3Bas van de Putte1738-Merlijn Albers1711½-½
4Bart van Kasteren1715-Arno Middelkoop17950-1
5Ronny Liekens1704-Ciro Catalan16850-1
6René Paardekam1689-Luuk Gloudemans1658½-½
7Fred Kaijser1542-Ferdi Sieben1735½-½
8Henry Groenveld1646-Gerard Arp1605½-½

BSV 3 won wel, tegenstander Nuenen 2 werd volledig weggevaagd (wat niet helemaal terecht was, maar deze keer hadden we eens alles mee).

Bergen op Zoom 31527-Nuenen 214297½-½
1Pieter-Jan Demmers1621-Hans Keijzers15451-0
2Robert Kunst1659-Jan Spruijt15461-0
3Abdulhamid Hussein1536-Rinus de Keizer14591-0
4Laurens Quinten1605-Anton van Lier14231-0
5Wesley Hopmans1281-George Dujardin14181-0
6Jan Haverhoek1497-Reinoud van Mens14241-0
7Henk van Houten1490-Dick Warbout13031-0
8Wouter Kunst-Ronald Bekkering1315½-½

Vandaag verloren alle 3 de zaterdagteams van BSV hun uitwedstrijd.

BSV 1 verloor in Rotterdam met 1½-6½ van Charlois Europoort 3. BSV 1 staat nu op de laatste plaats (de nummers 5 t/m 10 hebben allemaal 2 matchpunten, maar BSV 1 heeft de minste bordpunten).

Charlois Europoort 32003-Bergen op Zoom 118406½-1½
1Melvin Holwijn1942-Ronny Liekens17041-0
2Lucia Pascual Palomo2080-Edwin van Dongen19851-0
3Albert Kamman1936-Tony Peleman2059½-½
4Valery Maes2093-Semen Minyeyevtsev2084½-½
5Andrzej Pietrow1998-Wim van Dijk19031-0
6Cor de Wit1998-René Punt1805½-½
7Eduard Smits1910-Henry Groenveld16461-0
8Peter Kemner2067-Abdulhamid Hussein15361-0

BSV 2 verloor met 2½-5½ van Dordrecht 2, dit team staat nu op de 5e plaats.

Dordrecht 21811-Bergen op Zoom 217435½-2½
1Sander Vogelesang1927-Oliver de Hert1925½-½
2Marcel Pluymert1904-Peter de Moor1889½-½
3Ton Slagboom1817-Bas van de Putte1738½-½
4Johan van de Griend1740-Peter Kraaijeveld1715½-½
5Kees van 't Hoff1795-Bart van Kasteren1715½-½
6Victor van Blommestein1791-René Paardekam16891-0
7Conchita Dwars1759-Adry Goris-Schouwstra16251-0
8Rick Jelier1752-Piet Bruys16441-0

BSV 3 verloor in Helmond met 2-6 van HSC 3, en staat nu op de laatste plaats, als enige team zonder matchpunten.

HSC Helmond 31553-Bergen op Zoom 313556-2
1Rob Bakels1634-Robert Kunst1659½-½
2Wilfried van de Kimmenade1623-Pieter-Jan Demmers16210-1
3Nico Vissers1570-Laurens Quinten1605½-½
4Marcel Pelgrom1597-Henk van Houten14901-0
5Wesley Prijs-Wesley Hopmans12811-0
6Paul Sanders1494-Alexander van 't Hoff10791-0
7Mario Adriaans1406-Wouter Kunst1-0
8Ton Hageman1547-Dion Winterberg7501-0

Op zaterdag 14 december spelen alle BSV-teams een thuiswedstrijd.

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd in de KNSB-competitie.

BSV 1 verloor van Souburg 1.

Bergen op Zoom 12001-Souburg 119882½-5½
1Edwin van Dongen1985-René Tiggelman21980-1
2Marcel van Herck2083-Jeroen Hekhuis20910-1
3Arjon Severijnen2136-Robin Bosters2091½-½
4Semen Minyeyevtsev2084-Henrik Westerweele2000½-½
5Freek Schouten2075-Roeland Alders2011½-½
6Oliver de Hert1925-Corné Boogaard18370-1
7Hans Nunnikhoven1819-Paul van Rooijen18390-1
8Wim van Dijk1903-Rogier van Gemert18341-0

BSV 2 speelde de eerste ronde in klasse 5F, en won van De Oude Toren 1 uit Berkel-Enschot.

Bergen op Zoom 21729-De Oude Toren 116055-3
1Peter de Moor1889-Michael van Ansenwoude18300-1
2René Punt1805-Leo Elias17021-0
3Bas van de Putte1738-Paul Koks1599½-½
4Bart van Kasteren1715-Frans Deckers1602½-½
5Ronny Liekens1704-Aart Budding15780-1
6René Paardekam1689-Egidion Hernando14501-0
7Henry Groenveld1646-Ton van den Akker14751-0
8Piet Bruys1644-Ad Verhagen1-0

BSV 3 verloor in de eerste ronde in klasse 6F van De Raadsheer 2 uit Zundert.

Bergen op Zoom 31412-De Raadsheer 215122½-5½
1Pieter-Jan Demmers1621-Adrie van Opdorp17340-1
2Robert Kunst1659-Luuk van Dongen1600½-½
3Laurens Quinten1605-Willem de Kort1609½-½
4Danny Lindhout1552-Jos van Ginneken16050-1
5Abdulhamid Hussein1536-Jan Vriends15841-0
6Jan Haverhoek1497-René Roks1533½-½
7Alexander van 't Hoff1079-Inge Oostvogels15270-1
8Dion Winterberg750-Jan de Kort9010-1

BSV 1 heeft vandaag in de eerste ronde van de zaterdagcompetitie met 5½-2½ gewonnen van het eerste team van Goes, ondanks het ontbreken van een speler aan Bergse zijde. Door deze overwinning staat BSV 1 bovenaan in de poule.

Goes 11986Bergen op Zoom 120002½-5½
Sven Stange2165-Tony Peleman2055½-½
Joey Grochal2304-Edwin van Dongen19880-1
Remco van de Braak1923-geen speler1R-0R
Maxim le Clercq1987-Arjon Severijnen2136½-½
Louis Nieuwenhuijse1956-Peter de Moor1884½-½
Joey van de Braak1854-Freek Schouten20690-1
Rinus Burgerhoff1877-Marcel van Herck20770-1
David de Feijter1819-René Punt17920-1

BSV 2 en 3 speelden vandaag nog niet. Alle teams spelen op 2 november een thuiswedstrijd.

De KNSB heeft de indeling voor BSV 2 en 3 gepubliceerd. Voor BSV 1 was deze al bekend; voor de volledigheid hier het hele overzicht. De wedstrijden staan ook in de BSV-agenda (tijden van uitwedstrijden onder voorbehoud)

BSV 1 (klasse 3G)

28 september 2019Goes 1-Bergen op Zoom 1(Goes)
2 november 2019Bergen op Zoom 1-Souburg 1
23 november 2019Charlois Europoort 3-Bergen op Zoom 1(Rotterdam)
14 december 2019Bergen op Zoom 1-De Baronie 1
1 februari 2020Sliedrecht 1-Bergen op Zoom 1(Sliedrecht)
7 maart 2020Bergen op Zoom 1-S. Landau 1
28 maart 2020DSC Delft 3-Bergen op Zoom 1(Delft)
18 april 2020Bergen op Zoom 1-HWP Sas van Gent 3
16 mei 2020De Pion 2-Bergen op Zoom 1(Roosendaal)

BSV 2 (klasse 5F)

2 november 2019Bergen op Zoom 2-De Oude Toren 1
23 november 2019Dordrecht 2-Bergen op Zoom 2(Dordrecht)
14 december 2019Bergen op Zoom 2-Botwinnik 2
1 februari 2020Schaakhuis 2-Bergen op Zoom 2(Den Haag)
7 maart 2020Bergen op Zoom 2-De Kemppion 1
28 maart 2020Erasmus 2-Bergen op Zoom 2(Rotterdam)
18 april 2020Bergen op Zoom 2-Waalwijk 2

BSV 3 (klasse 6F)

2 november 2019Bergen op Zoom 3-De Raadsheer 2
23 november 2019HSC Helmond 2-Bergen op Zoom 3(Helmond)
14 december 2019Bergen op Zoom 3-Nuenen 2
1 februari 2020De Drie Torens 4-Bergen op Zoom 3(Tilburg)
7 maart 2020Bergen op Zoom 3-Dubbelschaak '97 3
28 maart 2020De Baronie 4-Bergen op Zoom 3(Breda)
18 april 2020Bergen op Zoom 3-Son en Breugel 1

Vandaag speelden het eerste en tweede team een uitwedstrijd, het derde team was al uitgespeeld.

BSV 1 won in Oosterhout met 5-3 van D4. Het team is op de achtste plaats geëindigd in een poule van 10.

D41970-Bergen op Zoom20383-5
1Robbert van Vossen1998-Semen Minyeyevtsev20800-1
2Carlo Bloem2058-Arjon Severijnen2149½-½
3Ruud Goverde1855-Tony Peleman20490-1
4Marc Caluwe2029-Edwin van Dongen1953½-½
5Joost Sips1963-Marcel van Herck20580-1
6Dick Kriens1933-Freek Schouten20630-1
7Lucas den Boer1892-Lars van Dort18791-0
8Maykel Smits2030-Erwin Kalle20741-0

BSV 2 speelde in Souburg tegen Souburg 2, en verloor met 2-6. BSV 2 eindigde op de laatste plaats, en is dus gedegradeerd.

Souburg 21724-Bergen op Zoom 217156-2
1Max Toetenel1820-Oliver de Hert1879½-½
2Paul van Rooijen1854-Piet Bruys15711-0
3Roel Schroevers1800-Alexander Bruschke17951-0
4Eric van Driel1739-Bas van de Putte1733½-½
5Carl Schoor1745-Ronny Liekens17391-0
6Martin de Bock1578-René Paardekam1701½-½
7Albert Vermue1672-Adry Goris-Schouwstra15971-0
8Laura Tiggelman1582-Henry Groenveld1704½-½

In het seizoen 2018-2019 heeft BSV helaas alle wedstrijden verloren. Het team is dan ook op de laatste plaats geëindigd.

MPBP12345678
1SVO Oisterwijk 11237x656
2De Baronie 21235x5
3DSC Dongen 1931½2x4
4De Stukkenjagers 5731½34x57
5De Kentering 1630½33x67
6't Paardje 16272x66
7HWP Sas van Gent 4420122x
8Bergen op Zoom 3011½12x

In totaal werden er twee partijen gewonnen, door Piet Bruys en Robert Kunst, en er werden 19 remises behaald.

Persoonlijke resultaten:

SpelerRating1234567Aantal+=-TotaalTPR
Piet Bruys1571½½00½1071331678
Pieter-Jan Demmers15850½½½½½60511686
Robert Kunst1651½½01412121715
Jan Haverhoek148600½½402211403
Ronny Liekens1739½½0302111770
Danny Lindhout1523½0½00502311356
Henk van Houten146800½04013½1404
Bart van Kasteren1715½003012½1694
Laurens Quinten162800½04013½1495
Ton Hertogs16660000400401516
Alexander van 't Hoff10580000400401105
Wesley Hopmans12850000400401385
Abdulhamid Hussein00100101467
Bert van der Linden14050100101163
Zouhair Tahan00100101278
Dion Winterberg7300100101223

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd, toevallig allemaal tegen een Zeeuwse tegenstander.

BSV 1 speelde 4-4 tegen het eerste team van Souburg.

Bergen op Zoom2038-Souburg19514-4
1Edwin van Dongen1953-René Tiggelman21721-0
2Marcel van Herck2058-Robin Bosters20971-0
3Freek Schouten2063-Jeroen Hekhuis2089½-½
4Arjon Severijnen2149-Roeland Alders19430-1
5Erwin Kalle2074-Bert Henderikse1907½-½
6Semen Minyeyevtsev2080-Henrik Westerweele19520-1
7Lars van Dort1879-Laura Tiggelman15821-0
8Tony Peleman2049-Corné Boogaard18650-1

BSV 2 verloor met 3-5 van Goes 2.

Bergen op Zoom 21739-Goes 217233-5
1Abdulhamid Hussein-Erwin Kloosterman1866½-½
2Oliver de Hert1879-Hans Welten1833½-½
3René Punt1822-David de Feijter17880-1
4Bas van de Putte1733-Niels de Feijter1713½-½
5Ronny Liekens1739-Mark Paul1738½-½
6René Paardekam1701-Joop van Ruler17101-0
7Adry Goris-Schouwstra1597-Jo Tholenaar16370-1
8Henry Groenveld1704-Jari Groen15000-1

BSV 3 verloor met 1½-6½ van HWP Sas van Gent 4.

Bergen op Zoom 31471-HWP Sas van Gent 416761½-6½
1Robert Kunst1651-Vincent Schepens18211-0
2Laurens Quinten1628-Emile Cardon18030-1
3Piet Bruys1571-Frans Snijders18740-1
4Pieter-Jan Demmers1585-Manuel Colsen1539½-½
5Henk van Houten1468-Adrie den Hamer17150-1
6Danny Lindhout1523-Gilbert Ongena14880-1
7Wesley Hopmans1285-Kurt van Coppenolle21450-1
8Alexander van 't Hoff1058-Lander van Coppenolle10240-1