Doorgaan naar de inhoud

B.S.V. Bergen op Zoom

Website voor en door de Bergen op Zoomse Schaakvereniging

Archief

Categorie: BSV 2

BSV 1 heeft vanmiddag met gewonnen van koploper S. Landau 1 uit Axel. Door deze overwinning staat BSV 1 nu op plaats 8 van 10 teams.

Bergen op Zoom 11960-S. Landau 119834½-3½
1Hans Nunnikhoven1807-Helmut Froeyman22770-1
2Arjon Severijnen2136-NO1R-0R
3Bas van de Putte1743-Arthur Hugaert21450-1
4Semen Minyeyevtsev2081-Bas van Doren2043½-½
5Edwin van Dongen1960-Dennis van Vliet20650-1
6Tony Peleman2048-Lydia Dubbeldam17471-0
7Freek Schouten2073-Nick Dubbeldam20061-0
8René Punt1835-Hugo Froeyman16001-0

BSV 2 verloor met 3-5 van De Kemppion 1 uit Eersel. Hierdoor staat BSV 2 nu op plaats 6 van 8 teams.

Bergen op Zoom 21725-De Kemppion 117373-5
1Oliver de Hert1892-Walter Smits1951½-½
2Peter de Moor1808-Jeroen van Straten1-0
3Martin de Smit1730-Ronny van den Boomen18250-1
4Ronny Liekens1669-Wim van de Vondevoort17690-1
5Bart van Kasteren1694-Robert Vosters½-½
6Peter Kraaijeveld1716-Wilbert Rombauts16980-1
7Piet Bruys1649-Piet Roos15291-0
8Henry Groenveld1642-Peter Paridaans16510-1

BSV 3 tenslotte verloor met 3½-4½ van het derde team van Dubbelschaak ‘97 uit Boxtel. Dit team staat nu op plaats 7 van 8 teams.

Bergen op Zoom 31482-Dubbelschaak '97 315113½-4½
1Pieter-Jan Demmers1622-Ebe Reitsma16290-1
2Robert Kunst1650-Geert Tiellemans1674½-½
3Abdulhamid Hussein1596-Joey van Haperen15110-1
4Kees de Looff1538-Jaap Gottlieb15600-1
5Jan Haverhoek1508-Reinder de Boer14651-0
6Alexander van 't Hoff1106-Bart Driesten1436½-½
7Wesley Hopmans1351-Hans Bakx14061-0
8Frans Hellemons-Teun van Gestel1410½-½

Vandaag verloren alle BSV-teams hun wedstrijd in de zaterdagcompetitie.

BSV 1 verloor in Sliedrecht met 3-5 van Sliedrecht 1. Helaas was er op het laatste moment een afmelding, waardoor het team met 7 spelers aan de slag moest. Door dit verlies belandt het team op de voorlaatste plaats.

Sliedrecht 11951-Bergen op Zoom 120385-3
1Niels Mijnster2115-Arjon Severijnen21360-1
2William Gijsen1993-1-0 Regl
3Wim Pool2020-Tony Peleman2048½-½
4Arjan van der Leij2054-Freek Schouten20731-0
5Jorik Klein1856-Semen Minyeyevtsev20811-0
6Robert van Rekom1995-Marcel van Herck2077½-½
7Hans Klein1929-Oliver de Hert18921-0
8Martijn Stoker1649-Edwin van Dongen19600-1

BSV 2 mocht op reis naar Den Haag, waar het team met 3½-4½ verloor van Schaakhuis 2. Het team staat nu op de zesde plaats (van 8 teams).

Schaakhuis 21707-Bergen op Zoom 216644½-3½
1Rijnko Baas1874-Danny Lindhout15451-0
2David Jonkman1921-Martin de Smit1730½-½
3Piet Hofstee1657-Bas van de Putte17430-1
4Paul Regeer1812-Peter Kraaijeveld17161-0
5Scot Leite1620-Bart van Kasteren16940-1
6Evert Roeleveld1620-Piet Bruys16491-0
7Fausto Molinari1563-Henry Groenveld16421-0
8Per Fischer1588-Abdulhamid Hussein15960-1

BSV 3 verloor in Tilburg met 3½-4½ van De Drie Torens 4. Ook dit team staat nu op de zesde plaats in een groep van 8 teams.

De Drie Torens 41384-Bergen op Zoom 314874½-3½
1Rowan Nap1906-Pieter-Jan Demmers16221-0
2Cemil Kaya1404-Robert Kunst16500-1
3Peter Paul van der Schoot1497-Laurens Quinten1639½-½
4Mark van der Schoot1299-Fred Kaijser15480-1
5Tom Bastiaansen-Jan Haverhoek15081-0
6Stefan Olree866-Henk van Houten14681-0
7Ernest van Moorsel1697-Wesley Hopmans13511-0
8Roderick Bötticher1017-Alexander van 't Hoff11060-1

BSV 1 heeft jammerlijk verloren van het op papier zwakkere De Baronie 1 uit Breda.

Bergen op Zoom 11951-De Baronie 118703-5
1Marcel van Herck2083-Sebastiaan Dijksman18981-0
2Tony Peleman2059-Willem van der Linden1830½-½
3Arjon Severijnen2136-Carlos Hemmers1922½-½
4Edwin van Dongen1985-Michiel Antonissen19030-1
5Lars van Dort1862-Arno Slagboom1861½-½
6Hans Nunnikhoven1819-Kees Ooms18920-1
7Oliver de Hert1925-Jasper Willeboordse1845½-½
8Martin de Smit1740-Frank de Jong18110-1

Ook BSV 2 verloor, Botwinnik 2 uit Zoetermeer ging met 6 bordpunten aan de haal.

Bergen op Zoom 21716-Botwinnik 217392-6
1Peter de Moor1889-Wilco Kort18630-1
2René Punt1805-Arno van der Lubben18580-1
3Bas van de Putte1738-Merlijn Albers1711½-½
4Bart van Kasteren1715-Arno Middelkoop17950-1
5Ronny Liekens1704-Ciro Catalan16850-1
6René Paardekam1689-Luuk Gloudemans1658½-½
7Fred Kaijser1542-Ferdi Sieben1735½-½
8Henry Groenveld1646-Gerard Arp1605½-½

BSV 3 won wel, tegenstander Nuenen 2 werd volledig weggevaagd (wat niet helemaal terecht was, maar deze keer hadden we eens alles mee).

Bergen op Zoom 31527-Nuenen 214297½-½
1Pieter-Jan Demmers1621-Hans Keijzers15451-0
2Robert Kunst1659-Jan Spruijt15461-0
3Abdulhamid Hussein1536-Rinus de Keizer14591-0
4Laurens Quinten1605-Anton van Lier14231-0
5Wesley Hopmans1281-George Dujardin14181-0
6Jan Haverhoek1497-Reinoud van Mens14241-0
7Henk van Houten1490-Dick Warbout13031-0
8Wouter Kunst-Ronald Bekkering1315½-½

Vandaag verloren alle 3 de zaterdagteams van BSV hun uitwedstrijd.

BSV 1 verloor in Rotterdam met 1½-6½ van Charlois Europoort 3. BSV 1 staat nu op de laatste plaats (de nummers 5 t/m 10 hebben allemaal 2 matchpunten, maar BSV 1 heeft de minste bordpunten).

Charlois Europoort 32003-Bergen op Zoom 118406½-1½
1Melvin Holwijn1942-Ronny Liekens17041-0
2Lucia Pascual Palomo2080-Edwin van Dongen19851-0
3Albert Kamman1936-Tony Peleman2059½-½
4Valery Maes2093-Semen Minyeyevtsev2084½-½
5Andrzej Pietrow1998-Wim van Dijk19031-0
6Cor de Wit1998-René Punt1805½-½
7Eduard Smits1910-Henry Groenveld16461-0
8Peter Kemner2067-Abdulhamid Hussein15361-0

BSV 2 verloor met 2½-5½ van Dordrecht 2, dit team staat nu op de 5e plaats.

Dordrecht 21811-Bergen op Zoom 217435½-2½
1Sander Vogelesang1927-Oliver de Hert1925½-½
2Marcel Pluymert1904-Peter de Moor1889½-½
3Ton Slagboom1817-Bas van de Putte1738½-½
4Johan van de Griend1740-Peter Kraaijeveld1715½-½
5Kees van 't Hoff1795-Bart van Kasteren1715½-½
6Victor van Blommestein1791-René Paardekam16891-0
7Conchita Dwars1759-Adry Goris-Schouwstra16251-0
8Rick Jelier1752-Piet Bruys16441-0

BSV 3 verloor in Helmond met 2-6 van HSC 3, en staat nu op de laatste plaats, als enige team zonder matchpunten.

HSC Helmond 31553-Bergen op Zoom 313556-2
1Rob Bakels1634-Robert Kunst1659½-½
2Wilfried van de Kimmenade1623-Pieter-Jan Demmers16210-1
3Nico Vissers1570-Laurens Quinten1605½-½
4Marcel Pelgrom1597-Henk van Houten14901-0
5Wesley Prijs-Wesley Hopmans12811-0
6Paul Sanders1494-Alexander van 't Hoff10791-0
7Mario Adriaans1406-Wouter Kunst1-0
8Ton Hageman1547-Dion Winterberg7501-0

Op zaterdag 14 december spelen alle BSV-teams een thuiswedstrijd.

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd in de KNSB-competitie.

BSV 1 verloor van Souburg 1.

Bergen op Zoom 12001-Souburg 119882½-5½
1Edwin van Dongen1985-René Tiggelman21980-1
2Marcel van Herck2083-Jeroen Hekhuis20910-1
3Arjon Severijnen2136-Robin Bosters2091½-½
4Semen Minyeyevtsev2084-Henrik Westerweele2000½-½
5Freek Schouten2075-Roeland Alders2011½-½
6Oliver de Hert1925-Corné Boogaard18370-1
7Hans Nunnikhoven1819-Paul van Rooijen18390-1
8Wim van Dijk1903-Rogier van Gemert18341-0

BSV 2 speelde de eerste ronde in klasse 5F, en won van De Oude Toren 1 uit Berkel-Enschot.

Bergen op Zoom 21729-De Oude Toren 116055-3
1Peter de Moor1889-Michael van Ansenwoude18300-1
2René Punt1805-Leo Elias17021-0
3Bas van de Putte1738-Paul Koks1599½-½
4Bart van Kasteren1715-Frans Deckers1602½-½
5Ronny Liekens1704-Aart Budding15780-1
6René Paardekam1689-Egidion Hernando14501-0
7Henry Groenveld1646-Ton van den Akker14751-0
8Piet Bruys1644-Ad Verhagen1-0

BSV 3 verloor in de eerste ronde in klasse 6F van De Raadsheer 2 uit Zundert.

Bergen op Zoom 31412-De Raadsheer 215122½-5½
1Pieter-Jan Demmers1621-Adrie van Opdorp17340-1
2Robert Kunst1659-Luuk van Dongen1600½-½
3Laurens Quinten1605-Willem de Kort1609½-½
4Danny Lindhout1552-Jos van Ginneken16050-1
5Abdulhamid Hussein1536-Jan Vriends15841-0
6Jan Haverhoek1497-René Roks1533½-½
7Alexander van 't Hoff1079-Inge Oostvogels15270-1
8Dion Winterberg750-Jan de Kort9010-1

De KNSB heeft de indeling voor BSV 2 en 3 gepubliceerd. Voor BSV 1 was deze al bekend; voor de volledigheid hier het hele overzicht. De wedstrijden staan ook in de BSV-agenda (tijden van uitwedstrijden onder voorbehoud)

BSV 1 (klasse 3G)

28 september 2019Goes 1-Bergen op Zoom 1(Goes)
2 november 2019Bergen op Zoom 1-Souburg 1
23 november 2019Charlois Europoort 3-Bergen op Zoom 1(Rotterdam)
14 december 2019Bergen op Zoom 1-De Baronie 1
1 februari 2020Sliedrecht 1-Bergen op Zoom 1(Sliedrecht)
7 maart 2020Bergen op Zoom 1-S. Landau 1
28 maart 2020DSC Delft 3-Bergen op Zoom 1(Delft)
18 april 2020Bergen op Zoom 1-HWP Sas van Gent 3
16 mei 2020De Pion 2-Bergen op Zoom 1(Roosendaal)

BSV 2 (klasse 5F)

2 november 2019Bergen op Zoom 2-De Oude Toren 1
23 november 2019Dordrecht 2-Bergen op Zoom 2(Dordrecht)
14 december 2019Bergen op Zoom 2-Botwinnik 2
1 februari 2020Schaakhuis 2-Bergen op Zoom 2(Den Haag)
7 maart 2020Bergen op Zoom 2-De Kemppion 1
28 maart 2020Erasmus 2-Bergen op Zoom 2(Rotterdam)
18 april 2020Bergen op Zoom 2-Waalwijk 2

BSV 3 (klasse 6F)

2 november 2019Bergen op Zoom 3-De Raadsheer 2
23 november 2019HSC Helmond 2-Bergen op Zoom 3(Helmond)
14 december 2019Bergen op Zoom 3-Nuenen 2
1 februari 2020De Drie Torens 4-Bergen op Zoom 3(Tilburg)
7 maart 2020Bergen op Zoom 3-Dubbelschaak '97 3
28 maart 2020De Baronie 4-Bergen op Zoom 3(Breda)
18 april 2020Bergen op Zoom 3-Son en Breugel 1

Vandaag speelden het eerste en tweede team een uitwedstrijd, het derde team was al uitgespeeld.

BSV 1 won in Oosterhout met 5-3 van D4. Het team is op de achtste plaats geëindigd in een poule van 10.

D41970-Bergen op Zoom20383-5
1Robbert van Vossen1998-Semen Minyeyevtsev20800-1
2Carlo Bloem2058-Arjon Severijnen2149½-½
3Ruud Goverde1855-Tony Peleman20490-1
4Marc Caluwe2029-Edwin van Dongen1953½-½
5Joost Sips1963-Marcel van Herck20580-1
6Dick Kriens1933-Freek Schouten20630-1
7Lucas den Boer1892-Lars van Dort18791-0
8Maykel Smits2030-Erwin Kalle20741-0

BSV 2 speelde in Souburg tegen Souburg 2, en verloor met 2-6. BSV 2 eindigde op de laatste plaats, en is dus gedegradeerd.

Souburg 21724-Bergen op Zoom 217156-2
1Max Toetenel1820-Oliver de Hert1879½-½
2Paul van Rooijen1854-Piet Bruys15711-0
3Roel Schroevers1800-Alexander Bruschke17951-0
4Eric van Driel1739-Bas van de Putte1733½-½
5Carl Schoor1745-Ronny Liekens17391-0
6Martin de Bock1578-René Paardekam1701½-½
7Albert Vermue1672-Adry Goris-Schouwstra15971-0
8Laura Tiggelman1582-Henry Groenveld1704½-½

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd, toevallig allemaal tegen een Zeeuwse tegenstander.

BSV 1 speelde 4-4 tegen het eerste team van Souburg.

Bergen op Zoom2038-Souburg19514-4
1Edwin van Dongen1953-René Tiggelman21721-0
2Marcel van Herck2058-Robin Bosters20971-0
3Freek Schouten2063-Jeroen Hekhuis2089½-½
4Arjon Severijnen2149-Roeland Alders19430-1
5Erwin Kalle2074-Bert Henderikse1907½-½
6Semen Minyeyevtsev2080-Henrik Westerweele19520-1
7Lars van Dort1879-Laura Tiggelman15821-0
8Tony Peleman2049-Corné Boogaard18650-1

BSV 2 verloor met 3-5 van Goes 2.

Bergen op Zoom 21739-Goes 217233-5
1Abdulhamid Hussein-Erwin Kloosterman1866½-½
2Oliver de Hert1879-Hans Welten1833½-½
3René Punt1822-David de Feijter17880-1
4Bas van de Putte1733-Niels de Feijter1713½-½
5Ronny Liekens1739-Mark Paul1738½-½
6René Paardekam1701-Joop van Ruler17101-0
7Adry Goris-Schouwstra1597-Jo Tholenaar16370-1
8Henry Groenveld1704-Jari Groen15000-1

BSV 3 verloor met 1½-6½ van HWP Sas van Gent 4.

Bergen op Zoom 31471-HWP Sas van Gent 416761½-6½
1Robert Kunst1651-Vincent Schepens18211-0
2Laurens Quinten1628-Emile Cardon18030-1
3Piet Bruys1571-Frans Snijders18740-1
4Pieter-Jan Demmers1585-Manuel Colsen1539½-½
5Henk van Houten1468-Adrie den Hamer17150-1
6Danny Lindhout1523-Gilbert Ongena14880-1
7Wesley Hopmans1285-Kurt van Coppenolle21450-1
8Alexander van 't Hoff1058-Lander van Coppenolle10240-1

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een uitwedstrijd.

BSV 1 speelde in Goes tegen Goes 1. Mede door een onverwachte zieke, en daardoor een leeg bord, verloor het eerste team met 3-5.

Goes1978-Bergen op Zoom20245-3
1Remco van de Braak1927-Erwin Kalle20741-0
2Sven Stange2134-Edwin van Dongen1953½-½
3Joey Grochal2317-Arjon Severijnen21491-0
4Louis Nieuwenhuijse1928-Marcel van Herck2058½-½
5Rinus Burgerhoff1890-geen speler1R-0R
6Maxim le Clercq1945-Freek Schouten20630-1
7Erwin Kloosterman1866-Tony Peleman20490-1
8Joey van de Braak1818-Hans Nunnikhoven18241-0

BSV 2 speelde in Axel 4-4 tegen S. Landau 2. Ondanks dit gelijkspel staat BSV 2 nog steeds op de laatste plaats.

S. Landau 21747Bergen op Zoom 217684-4
1Patrick Moens1894-Oliver de Hert1879½-½
2Arjo Arendse1868-Alexander Bruschke1795½-½
3Ivo Lagendijk1790-René Punt18221-0
4Koen Dhuyvetter1729-Bas van de Putte1733½-½
5Ronald de Pooter1830-René Paardekam1701½-½
6Theo de Putter1703-Ronny Liekens17391-0
7Mark Zootjes1607-Henry Groenveld17040-1
8Mathijs Dubbeldam1556-Abdulhamid Hussein0-1

BSV 3 speelde in Tilburg tegen De Stukkenjagers 5, waar we met 2½-5½ verloren.

De Stukkenjagers 51695Bergen op Zoom 313585½-2½
1Joost op 't Hoog1782-Laurens Quinten1628½-½
2Bastiaan van de Rijt1795-Pieter-Jan Demmers1585½-½
3Guus Vermeulen1759-Piet Bruys15710-1
4Huong Do1620-Danny Lindhout15231-0
5Jeroen van de Rijt1674-Jan Haverhoek1486½-½
6Bas Rosheuvel1781-Wesley Hopmans12851-0
7Marieke Sarton1527-Alexander van 't Hoff10581-0
8Bart van den Berg1623-Dion Winterberg7301-0

BSV 3 staat nog steeds op de onderste plaats. Mede-degradatiekandidaat HWP Sas van Gent 4 won wel; BSV 3 moet in de laatste ronde met grote cijfers van dit team winnen om in de vijfde klasse te blijven.

Vandaag speelden de zaterdagteams van BSV een thuiswedstrijd.

BSV 1 speelde knap 4-4 gelijk tegen koploper HWP Sas van Gent 2.

Bergen op Zoom1988-HWP Sas van Gent 220714-4
1Erwin Kalle2074-Gunter Deleyn21790-1
2Martin de Smit1744-Kees Nieuwelink21940-1
3Marcel van Herck2058-Chris Ghysels2041½-½
4Tony Peleman2049-Samuel Verbruggen20271-0
5Edwin van Dongen1953-Harry Provoost2043½-½
6Freek Schouten2063-Johan de Zwart19931-0
7Lars van Dort1879-Herman van de Wynkele20240-1
8Semen Minyeyevtsev2080-Marnix van der Zalm20681-0

BSV 2 verloor met 2-6 van De Baronie 1 uit Breda.

Bergen op Zoom 21717-De Baronie19282-6
1Abdulhamid Hussein-Rens Oomen19910-1
2Henry Groenveld1704-Rob van Berkel19900-1
3Oliver de Hert1879-Willem van der Linden19621-0
4René Punt1822-Carlos Hemmers1935½-½
5René Paardekam1701-Michiel Antonissen19220-1
6Adry Goris-Schouwstra1597-Sebastiaan Dijksman19220-1
7Pieter-Jan Demmers1585-Frank de Jong18540-1
8Bas van de Putte1733-Kees Ooms1848½-½

Ook BSV 3 verloor met 2-6, van ‘t Paardje 1 uit Made.

Bergen op Zoom 31473-'t Paardje 117042-6
1Ronny Liekens1739-Kees van Noorloos18340-1
2Piet Bruys1571-William van den Bosch1820½-½
3Alexander van 't Hoff1058-Peter van den Hout18270-1
4Robert Kunst1651-René Stadhouders17220-1
5Jan Haverhoek1486-René Gosens1643½-½
6Danny Lindhout1523-Herman Maas1510½-½
7Henk van Houten1468-Johan Lips1593½-½
8Wesley Hopmans1285-Robbert de Wijs16830-1